Merhaba... Biz iSalon, Yeni İş Ortağınız

iSalon Nasıl Çalışır?

Bulut Tabanlıdır. İnternet tarayıcınızdan çalışır

İnternete bağlı herhangi bir bilgisayar, laptop, Mac, tablet veya akıllı cihaz’dan erişip salonunuzun yönetimi ve kontrolünü yapabilirsiniz. iSalon’a dilediğiniz an, salonunuzda olmadığınız zaman bile 7/24 bağlanıp sisteme erişebilirsiniz.

Verileriniz güvende ve yedeklenmektedir.

Bulut Bilişim, yani %100 internet teknolojisine dayanan altyapı sayesinde iSalon sunucularında bilgileriniz aynı bankaların kullandığı teknoloji kullanılarak şifrelenmiş halde güvenle korunur, yedekleri alınır ve her daim iSalon’un en güncel versiyonu kullanırsınız.

Kayıt olun ve kullanmaya başlayın.

Harici bir donanım, cihaz veya yazılım almanıza gerek bulunmamaktadır. Herhangi bir kurulum ve yatırım maliyeti gerektirmeksizin, iSalon’a kayıt olur olmaz sistemi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Organize olun & zaman ve paradan tasarruf sağlayın

Takvim

Müşterilerinize randevular verin, randevuların; Geldi, Gelmedi, Erteleme ve İptal gibi durumlarını düzenleyin ve kayıt altında tutun. Salonunuzdaki tüm randevuların yönetin. Geçmişe ya da geleceğe yönelik randevularınızı gün/hafta/ay bazlı görüntüleyin.

Çalışma saatleri, İzinler ve Vardiya sistemi

Çalışma saatlerinizi belirleyin, personelinizin tüm izinlerini takip edin. Gelişmiş vardiya sistemini kullanarak salonunuzu ve personel yönetimini organize edin, zaman ve paradan tasarruf sağlayın.

Akıllı Hatırlatmalar

Randevu durumlarına göre SMS gönderim ayarlarınızı yapın, iSalon, yeni randevuları, randevu değişikliklerini, hatırlatmalarını, teşekkür mesajlarını SMS olarak otomatik göndersin. Siz zahmetten kurtulun, SMS randevu hatırlatmaları sayesinde randevusunu unutan veya randevusuna gelmeyen müşteri sayınızı %50 azaltın, zaman ve paradan tasarruf sağlayın.

Salonunuzu gerçek bir patron gibi yönetin!

Gelirler & Satışlar

Vermiş olduğunuz hizmetlerin, satışını yaptığınız ürünlerin ve kullandığınız sarf malzemelerin takibini kolayca gerçekleştirin, tüm satışlarınızı ve faturalarınızı kayıt altında tutun.

Nakit Akışı

Salonunuzda oluşan nakit akışını, ödeme kabul ettiğiniz kredi kartı cihazlarındaki hareketi ve birikimi, fırsat ve indirim kupon kullanımı gibi bilgisi sorgularınıza anında yanıt alın.

Gelişmiş Raporlar

Gelişmiş raporlar ile salonunuzun anlık ve geçmişe yönelik tüm gelir kayıtlarına, randevu analizlerine, personel performans bilgilerine ve çok daha fazlasına ulaşarak, gerekli olan kararı gerektiği zamanda alın, kar sağlayın.

iSalon ile Karlılığınızı Artırın

iSalon Online Randevu

iSalon.com üzerinden online randevu kabul edin, daha fazla müşteriye ulaşın, karlılığınızı artırın!

Websitenizden Online Randevu

Kendi websiteniz üzerinden online randevu kabul edin, profesyonel imajınız ile karlılığınızı artırın!

Ücretsiz Kullanın

Tüm işlerinizi iSalon üzerinden takip edin, iSalonu ücretsiz kullanın, diğer sistemlere para ödemeyin, karlılığınızı artırın.

Standart
Hemen Başla
0/ay
%0 Komisyon
  • Profesyonel Salon Yönetim Sistemi
  • iSalon.com'da websayfası
  • Online Randevu Kabulü
  • Randevu SMS bildirimleri
Avantajlı
Hemen Başla
99/ay*
%0 Komisyon
  • Standard Pakette olan herşey
  • +
  • Gelişmiş Özellikler ve Raporlar
  • Otomatik Instagram Hesap Yönetimi
  • iSalon.com da üst sıralarda listelenme
*21 Mayıs 2018'e kadar kayıt olanlara 30 gün ücretsizdir.
Hazır Web sitesi
iSalon & Kaydet.NET partnerliğinde geliştirilmiş olan hazır temalardan birini seçerek hemen bir websitesine sahip olun